НАБУ відсторонило двох детективів через розслідування про корупцію в оборонному секторі

280
НАБУ відсторонило двох детективів через розслідування про корупцію в оборонному секторі - today.ua

Двох детективів НАБУ, згаданих в журналістському розслідуванні по корупцію в оборонному секторі, відсторонено на час проведення службового розслідування. Таке рішення прийняв Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Рішення про відсторонення детективів було прийнято на тлі суспільного резонансу і після консультацій з членами Ради громадського контролю НАБУ і Управлінням внутрішнього контролю НАБУ.

“Для максимальної ефективності службового розслідування і мінімізації можливого впливу і ризиків, я прийняв рішення відсторонити детективів, задіяних в підготовці листів, опублікованих журналістами. Переконаний, в ситуації, що склалася, потрібно виважено підійти до аналізу фактів. По завершенню результати службового розслідування ми передамо в ДБР і повідомимо про них громадськість”, – зазначив Ситник.

Нагадаємо, раніше у НАБУ оголосили про початок службового розслідування за фактами можливих неправомірних дій своїх працівників, пов’язаних із фігурантами журналістського розслідування про розкрадання в “Укроборонпромі”.

Як відомо, журналісти програми “Наші гроші” провели розслідування щодо закупівлі контрабандних російських деталей українськими оборонними підприємствами за завищеними цінами. Фігурантами справи стали екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор, екс-співробітник “Укроборонпрому” Віталій Жуков та керівник фірми “Оптімумспецдеталь” Андрій Рогоза.

загрузка...