НАБУ і САП завершили слідство за проектом “Стіна”

9
НАБУ і САП завершили слідство за проектом "Стіна" - today.ua

Національне антикорупційне бюро заявило про закінчення розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект “Стіна”.

За даними прес-служби НАБУ, у розкраданні державних грошей підозрюють вісьмох чоловік. Відзначається, що кошти були виділені на інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону і територій, прилеглих до зони бойових дій.

Підозрюваним та їх захисникам надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення. Після завершення цього процесу детективи НАБУ складуть обвинувальний акт, а прокурори САП направлять його в суд.

Посадових осіб Державної прикордонної служби та представників бізнесу підозрюють у корупційних зловживаннях, в результаті яких інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16,68 мільйонів гривень.

Детективи НАБУ і прокурори САП інкримінують скоєння кримінальних злочинів: начальнику управління капітального будівництва Державної прикордонної служби, колишньому начальнику Першого окремого відділу капітального будівництва, старшому офіцеру Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ, директору ТОВ АЗІ, колишньому директору ДП Чернігівський облавтодор ДАК Автомобільні дороги України, директору і засновнику ТОВ Будцентр Витязь і двом посередникам.

За даними слідства, розкрадання коштів проекту “Стіна” відбувалося через завищення обсягів фактично виконаних робіт, порівняно з вказаними в актах прийому-передачі. Крім того, в документах вказувалися роботи, які взагалі не виконувалися.

У НАБУ відзначають, що реалізація проекту “Стіна” продовжує залишатися у фокусі уваги детективів НАБУ: ряд епізодів, пов’язаних із цим проектом, виділені в окреме провадження – розслідування за ними триває.

загрузка...