На вибори зареєструвалось вже більше кандидатів, ніж у 2014 році

181
На вибори зареєструвалось вже більше кандидатів, ніж у 2014 році - today.ua

Наразі Центральна виборча комісія України зареєструвала на вибори 22 кандидатів в президенти, що більше, ніж у 2014 році, коли було зареєстровано 23 кандидатів, але двоє з них згодом відмовились від участі у виборах.

Сьогодні, 28 січня, Центрвиборчком зареєстрував кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського і колишнього радника міністра оборони Олександра Данилюка.

Також сьогодні ЦВК відмовила у реєстрації Олександру Ковальчуку через те, що він не вніс необхідну грошову заставу, а подані ним документи не відповідали вимогам чинного законодавства України.

Таким чином, станом на сьогодні ЦВК зареєструвала 22 кандидатів в президенти, а десятьом особам було відмовлено в реєстрації.

Документи від ще від 9 претендентів наразі лишаються на розгляді Центрвиборчкому.

Як відомо, прийом документів триватиме до 3 лютого, водночас до 7 березня включно вже зареєстровані кандидати мають право офіційно відмовитися від участі у виборах.

Нагадаємо, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який протягом останнього року фігурував у президентських рейтингах, офіційно заявив, що не братиме участі у виборах.

загрузка...