На українських АЗС може виникнути дефіцит палива: що відбувається

Автор: Міхєєнко Наталія

Українські автомобілісти побоюються дефіциту палива. А причиною складної ситуації є "Укрзалізниця". Про це повідомляє популярний автомобільний портал Autonews.ua.

На українських АЗС може виникнути дефіцит палива: що відбувається - today.ua

Зазначається, що певні українські нафтобази не можуть поповнювати свої запаси пального. Тому багато АЗС змушені простоювати без палива. Як виявилося, дефіцит палива пов'язаний з тим, що «Укрзалізниця» не справляється з величезним потоком вантажів, а також через те, що митні пункти на ключових станціях працюють повільно.

«Ряд ж/д станцій виявилися паралізовані. Простої на станції "Дарниця" досягають 20 днів. Потяг "Кременчук-Київ" замість 7 днів йде 20-30 днів, не кажучи вже про інших відправників, тієї ж Білорусі», — заявили на засіданні оперативного штабу в Міністерстві інфраструктури.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Учасники паливного ринку закликали нового голову Державної митної служби України Максима Нефьодова збільшити штатну кількість працівників митниці для прискорення оформлення вантажів.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Також стало відомо, що в Одеській області правоохоронці припинили незаконне масове виробництво пального. У регіональному главку ДФС повідомили, що через одну з мереж АЗС регіону реалізується паливо за готівковий розрахунок. Без відображення операцій у бухгалтерському та податковому обліку. При цьому частина палива надходила на АЗС з підпільного виробництва, розташованого на території області, а частина — ввозилася в Україну без митного оформлення, в тому числі контрабандним шляхом. Під час обшуків було ліквідовано масове нелегальне виробництво пального. Вилучено з незаконного обігу та передано на відповідальне зберігання понад 153 тонн паливно-мастильних матеріалів (бензин марок А-92, А-95, А-95+, дизельне паливо).