“На нього дивишся - ох“: Тіна Кароль розповіла про стосунки з Даном Баланом

Шанувальники відомої української співачки Тіни Кароль ще з часів "Голосу країни" почали підозрювати, що між нею та молдавським музикантом Даном Баланом є певна симпатія. Артисти не раз під час ефіру фліртували один з одним, і це породило чутки про їхній роман.

“На нього дивишся - ох“: Тіна Кароль розповіла про стосунки з Даном Баланом - today.ua

"Голос" закінчився, і відносини співаків так і залишилися таємницею. Але нещодавно Дан Балан і Тіна Кароль виступили в ефірі "Танців з зірками" з піснею "Додому", під час якої не приховували ніжних поглядів. На тлі цього про роман артистів заговорили знову. Однак сама Тіна Кароль зазначила, що поки що рано про щось говорити.

"Поки що рано говорити, що означає ця пісня - залицяння або просто колаборація двох талановитих людей. Він талановитий композитор, співак, артист. Подивимося, поки що чогось більшого, ніж квіти, "Голосу країни" і моїх гарбузів не було", - прокоментувала Тіна Кароль стосунки з Даном Баланом.

Однак співачка не приховує, що в присутності молдавського музиканта вона дійсно ніяковіє.

"Ну, безумовно, він красень. Він височенний, на нього дивишся, так: "Ох". Відчуваєш себе маленькою, що непогано для кожної дівчини. Чи соромлюсь я, чи як, я не знаю", - визнала артистка.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль розповіла, як їй вдалось пережити смерть чоловіка.