На Луганщині почали будувати “стіну” на кордоні з РФ

1281
На Луганщині почали будувати "стіну" на кордоні з РФ - today.ua

Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян повідомив, що в Україні відновили будівництво стіни на російсько-українському кордоні. В даний час будівництво йде на ділянці в Луганській області.

“З 1 березня на ділянках, де дозволяють погодні умови і стан грунту, поновилися роботи з інженерного облаштування українсько-російського державного кордону”, – заявив Олег Слободян.

За його словами, підрядники ведуть підготовчі роботи.

“Всього з початку місяця облаштовані близько 500 м ровів, 120 м загородження типу “Єгоза”, підготовлено 1200 м траси для облаштування рокадної дороги”, – зазначив Слободян.

Крім того, за інформацією Слободяна, на ділянці Золочівського району Харківської області починається робота по обладнанню системи відеоспостереження та контролю.

Раніше помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян повідомив, що паркан, який окупанти побудували на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, звели для того, щоб кримчани не могли таємно переходити на територію материкової України. Росіяни звели стіну в глибині захоплених територій. Правда, ця споруда не доходить до контрольно-пропускних пунктів, розташованих в районі адмінкордону, а знаходиться в глибині і його візуально не видно. За словами спікера Слободяна, у Держприкордонслужбі України є інформація про те, що керівник підприємства, який займався будівництвом паркану, затриманий при спробі дати 2,5 млн рублів хабара представникам ФСБ в Криму, щоб ті підписали акт прийому робіт, коли самі роботи ще не були доведені до кінця.

загрузка...