На Харківщині блокували механізм фінансування бойовиків “ЛНР“

У Харківській області припинили фінансування незаконних збройних формувань т.зв. "ЛНР". Про це повідомляє прес-центр СБ України.

На Харківщині блокували механізм фінансування бойовиків “ЛНР“  - today.ua

Оперативники Служби безпеки України встановили, що місцеві "підприємці" регулярно закуповували на тимчасово окупованій території Луганської області тютюнові вироби та незаконним шляхом переміщували на підконтрольну українській владі територію.

Гроші, отримані від реалізації товару, використовувалися фінансування діяльності терористів псевдореспубліки.

Співробітники спецслужби затримали кур’єра під час проходження митного контролю у міжнародному аеропорту "Харків" при спробі вивезти чергову партію підакцизних товарів до сусідньої країни.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="full" ids="43295,43296"]

Окрім того, біля населеного пункту Станиця Луганська затримали ще одного фігуранта, який збирався незаконно перемістити контрафакт з території т.зв. "ЛНР".

Слідчими Управління СБ України в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Нагадаємо, раніше СБУ припинила діяльність потужного фінансового центру бойовиків "ЛНР".

Нагадаємо також, що т.зв. "військовий суд ЛНР" виніс "звинувачувальний вирок" у вигляді 13 років позбавлення волі мешканцю окупованої частини Луганської області за нібито "роботу на СБУ".