На Донбасі від кулі снайпера бойовиків загинув 22-річний боєць ООС Владислав Бережний

Вчора, 5 червня, на Донбасі в районі населеного пункту Золоте-1 від кулі снайпера найманців РФ загинув український військовий Владислав Бережний 1996 року народження. Відомо, що боєць ООС - уродженець міста Сватове Луганської області, сержант, командир бойової машини - командир відділення 54-ї окремої механізованої бригади.

На Донбасі від кулі снайпера бойовиків загинув 22-річний боєць ООС Владислав Бережний - today.ua

Владислав Бережний народився 11 червня 1996 року. Навчався в Сватівській школі №6. Після закінчення школи він півроку працював на одному з місцевіх підприємств. На війну хлопець пішов у 18 років. У січні 2015 року підписав довгостроковий контракт - до завершення особливого періоду.

Другий контракт Владислав Бережний підписав у 2017 році. У березні 2018 року в газеті "Голос громади" вийшло інтерв'ю з ним.

Про дату и місце прощання буде повідомлено додатково. У Бережного залишились дружина и двоє дітей.

На Донбасі від кулі снайпера бойовиків загинув 22-річний боєць ООС Владислав Бережний

Нагадаємо, раніше новообраний президент України Володимир Зеленський звернувся до керівництва РФ і командування окупаційних військ на Донбасі у зв’язку із загибеллю трьох бійців ООС і пораненням ще трьох військових. Глава держави також висловив співчуття родинам загиблих і побажав якнайшвидшого одужання постраждалим.