На Донбасі ДРГ бойовиків підірвалась на власних мінах

674
На Донбасі ДРГ бойовиків підірвалась на власних мінах - today.ua

На Донбасі диверсійно-розвідувальна група бойовиків підірвалась на власних мінах. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що російсько-окупаційні війська продовжують отримувати від Росії заборонені міжнародними конвенціями зразки озброєння, в тому числі і міни.

“Хаотична установка мінно-вибухових загороджень наражає на небезпеку мирних жителів і призводить до втрат в рядах окупаційних військ”, – йдеться в повідомленні.

Так, наприкінці січня підрозділам з’єднань та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ було видано чергову партію протипіхотних мін натискної дії і осколкового ураження (ОЗМ-72). У подальшому інженерно-саперними підрозділами бойовиків встановлені додаткові мінно-вибухові загородження на передових позиціях на всіх напрямках.

Як наголошують у Міноборони, традиційна поспішна установка загороджень без належного документування призвела до того, що вже 8 лютого на раніше встановлених мінах підірвалася диверсійно-розвідувальна група військовослужбовців ЗС РФ.

“Злочинні дії російських окупаційних військ підвищують мінну небезпеку в регіоні і загрожують життю цивільного населення. Але нерідко призводять до втрат у самих окупантів … 8 лютого на встановлених раніше мінах підірвалася диверсійно-розвідувальна група ВС РФ при спробі вийти за лінію передових позицій окупаційних військ”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що бойовики обстріляли житловий будинок на Донбасі.

загрузка...