На благодійному аукціоні під час 56-го конгресу WBC зібрали майже 200 тисяч доларів на облаштування боксерського залу в Маріуполі

165
На благодійному аукціоні під час 56-го конгресу WBC зібрали майже 200 тисяч доларів на облаштування боксерського залу в Маріуполі - today.ua

На кошти зібрані під час благодійного аукціону на 56-му конгресі Всесвітньої боксерської ради (WBC) у Маріуполі облаштують дитячий боксерський зал.

Про це йдеться на офіційній сторінці мера Києва Віталія Кличка.

Так, згідно оприлюдненої інформації під час аукціону було зібрано близько 200 тисяч доларів. Найдорожчим лотом, вартістю в 55 тисяч доларів, стала боксерська рукавичка із підписом легендарного американського боксера Мухаммеда Алі. Окрім цього на аукціоні також було продано рукавички за автографами Майка Тайсона, Віталія Кличка, Леннокса Льюіса та Евандера Холіфілда, які коштували 15 тисяч доларів кожна.

Варто наголосити, що за 20 тисяч було продано  чемпіонський пояс Віталія Кличка за версією WBC, на якому залишили свій підпис Кличко, Леннокс Льюіс і Евандер Холіфілд.

Одним з найдорожчих лотів стало фото 15-річної давності з легендарного поєдинку Віталія Кличка з Ленноксом Льюісом, його вартість склала 31 тисяча доларів.

Нагадаємо, Ломаченко очолив рейтинг кращих боксерів світу.

загрузка...