”Ми змушені…”: Лукашенко наказав закрити кордон з Україною

"Ми змушені...": Лукашенко наказав закрити кордон з Україною - today.ua
Loading...

Президент Білорусії Олександр Лукашенко, який в жовтні збирається відвідати нашу країну в рамках ІІ Форуму регіонів Білорусі й України, заявив про закриття кордону з Україною через “потоки зброї”. Про це Лукашенко сказав, виступаючи в Мінську на міжнародній антитерористичній конференції у вівторок, 3 вересня.

“Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми (з Україною – Ред.) повністю закрити кордон. Наглухо. Ще більше, ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один”, — заявив Лукашенко.

Білоруський лідер підкреслив, що такі заходи пов’язані з сильним потоком зброї з України. Лукашенко вважає, що “там де зброя в руках у звичайних людей і особливо націоналістично налаштованих — чекай тероризму”.

Таким чином, кордон з Білоруссю закрили не для всіх українців, а лише для незаконослухняних громадян і злочинних елементів. Всі інші українці можуть вільно перетинати кордон за документами, що дають право на виїзд за кордон.

“Ми приділяємо пильну увагу припиненню фактів контрабанди зброї, боєприпасів і вибухових речовин, незаконному переміщенню наркотиків. Південному напрямку (кордон з Україною) приділяється серйозна увага в плані забезпечення національної безпеки”, – зазначив прес-секретар Державного прикордонного комітету (ЦПК) Білорусі Антон Бичковський.

Раніше повідомлялося, що Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко відмовився їздити на роботу на электромотоциклі або велосипеді у зв’язку з тим, що таку ж обіцянку дав президент України Володимир Зеленський.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...