“Ми нічого поганого не робили“: Олександр Сєров, який підтримав анексію Криму, проситься в Україну

Олександр Сєров, відомий російський співак, якому Служба безпеки України хоче заборонити в'їзд на територію країни через висловлену ним підтримку анексії Криму, попросив Верховну Раду не допустити прийняття такого рішення. За словами Сєрова, він дуже хоче відвідати могилу своєї матері, і "нічого поганого не робив".

“Ми нічого поганого не робили“: Олександр Сєров, який підтримав анексію Криму, проситься в Україну - today.ua

Зокрема, позицію Сєрова висловив його піар-менеджер Олександр Орлов.

"Ми хочемо приїхати з чистим серцем, чистою совістю. Тому що Олександр Миколайович народився в Україні і у нього такий вік, що він хотів би відвідати рідних і близьких, побувати на могилі матері. Тут трапилася така нагода, але чомусь його розцінюють як окупанта, нехорошу людину. Ми нічого поганого не робили, співаємо багато пісень українською мовою, в нашому колективі працюють люди з України", - розповів журналістам піар-менеджер Сєрова.

Орлов також повідомив, що наразі з даного приводу юристи російського співака вже готують звернення з проханням, яке буде направлено до Верховної Ради.

Слід зазначити, що нещодавно також стало відомо, що Олександр Сєров і Валерій Сюткін, які раніше підтримали анексію Кримського півострова і виступали на окупованих територіях, збираються приїхати до Києва з концертами.

Нагадаємо, раніше співачка Світлана Лобода повернулась до Україні і нарвалась на шквал критики.