”Ми – із Сімферополя, вони – з Гааги”: Порошенко запропонував свій варіант проведення телемосту з Москвою

"Ми – із Сімферополя, вони – з Гааги": Порошенко запропонував свій варіант проведення телемосту з Москвою - today.ua
Loading...

Екс-президент України Петро Порошенко під час виступу перед прихильниками на мітингу в Ужгороді заявив, що Росії не вдалося досягти військового успіху на Донбасі і захопити всю Україну, тому вона намагається реалізувати інший план — через “п’яту колону” в українському парламенті. Тим самим він згадав членів партії “Опозиційна платформа – За життя”, які днями повернулися з Москви, де домовлялися про “мир в Україні”. За словами Порошенка, пройшовши до нового парламенту, вони будуть виконувати вказівки Кремля і тим самим захоплювати Україну.

“Кремль і „п’ята колона“ працюють в унісон. Росія відверто, грошима підтримує „Опозиційна платформу“, і про це свідчить чергова поїздка їх „кубла“ сьогодні в Москву — для того, щоб вони почали „домовлятися“. Але наші умови дуже прості. Звільніть українську землю. Приберіть окупаційні війська. Припиніть вбивати українців. Звільніть Крим. І далі — телеміст. Ми — з Сімферополя або Бахчисарая, вони — з Гааги, де їх будуть судити. І на це будуть дивитися вся Україна і весь світ”, — переконаний Порошенко.

Під час виступу перед виборцями Порошенко зазначив, що, за даними останніх соціологічних досліджень, “Європейська Солідарність” — єдина політична сила з демократичного проукраїнського табору, яка впевнено долає прохідний бар’єр і входить в трійку лідерів перегонів.

“Парламентський спецназ“ Європейської Солідарності“ не дозволить „п’ятій колоні“ Кремля управляти Україною”, — підкреслив лідер партії.

Нагадуємо, під час зустрічі з представниками партії “Єдина Росія” в Москві лідер партії “Опозиційна платформа — За життя” Вадим Рабінович заявив, що “Крим – це Україна”.

Раніше повідомлялося, що в п’ятницю, 12 липня, телеканал NewsOne, який належить українському політикові і куму президента РФ Володимира Путіна Віктору Медведчуку, проведе телеміст під назвою “Треба поговорити” з пропагандистським каналом “Росія 24”.

Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...
“Свати” прояснили ситуацію з Мітяєм
Російські актори впевнені в тому, що зйомки “Сватів” будуть продовжені найближчим часом. Є надія, що майбутнє популярного серіалу буде таким ж щасливим, як і протягом...