“Ми – із Сімферополя, вони – з Гааги“: Порошенко запропонував свій варіант проведення телемосту з Москвою

Екс-президент України Петро Порошенко під час виступу перед прихильниками на мітингу в Ужгороді заявив, що Росії не вдалося досягти військового успіху на Донбасі і захопити всю Україну, тому вона намагається реалізувати інший план — через "п'яту колону" в українському парламенті. Тим самим він згадав членів партії "Опозиційна платформа - За життя", які днями повернулися з Москви, де домовлялися про "мир в Україні". За словами Порошенка, пройшовши до нового парламенту, вони будуть виконувати вказівки Кремля і тим самим захоплювати Україну.

“Ми – із Сімферополя, вони – з Гааги“: Порошенко запропонував свій варіант проведення телемосту з Москвою  - today.ua

"Кремль і „п'ята колона“ працюють в унісон. Росія відверто, грошима підтримує „Опозиційна платформу“, і про це свідчить чергова поїздка їх „кубла“ сьогодні в Москву — для того, щоб вони почали „домовлятися“. Але наші умови дуже прості. Звільніть українську землю. Приберіть окупаційні війська. Припиніть вбивати українців. Звільніть Крим. І далі — телеміст. Ми — з Сімферополя або Бахчисарая, вони — з Гааги, де їх будуть судити. І на це будуть дивитися вся Україна і весь світ", — переконаний Порошенко.

Під час виступу перед виборцями Порошенко зазначив, що, за даними останніх соціологічних досліджень, "Європейська Солідарність" — єдина політична сила з демократичного проукраїнського табору, яка впевнено долає прохідний бар'єр і входить в трійку лідерів перегонів.

"Парламентський спецназ“ Європейської Солідарності“ не дозволить „п'ятій колоні“ Кремля управляти Україною", — підкреслив лідер партії.

Нагадуємо, під час зустрічі з представниками партії "Єдина Росія" в Москві лідер партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович заявив, що "Крим - це Україна".

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю, 12 липня, телеканал NewsOne, який належить українському політикові і куму президента РФ Володимира Путіна Віктору Медведчуку, проведе телеміст під назвою "Треба поговорити" з пропагандистським каналом "Росія 24".

ДЖЕРЕЛОfakty.ua