Мовчазні і невибагливі: ТОП-3 унікальні породи кішок

Вибираючи для себе породу котів, ми звертаємо увагу не тільки на зовнішній вигляд тварини, але нам також важливо знати щось про її темперамент. Серед котів є дуже багато спокійних порід, але це не означає, що вони поступливі і невибагливі у догляді. Однак, є справді унікальні породи, представники яких стануть для вас ненав'язливими друзями, при цьому не будуть ревнувати вас до інших членів сім'ї та не стануть вередувати, привертаючи до себе увагу.

Мовчазні і невибагливі: ТОП-3 унікальні породи кішок  - today.ua

Сінгапура

Мовчазні і невибагливі: ТОП-3 унікальні породи кішок

Ця порода вважається однією з найбільш невибагливих у світі. Сінгапура делікатна і вихована. Вона не потребує цілодобової уваги і легко переносить самотність. Характер цієї кішки такий милий, як і її зовнішність, що насправді дуже унікальне поєднання. Представники цієї породи неймовірно комунікабельні. Вони легко знаходять спільну мову з незнайомцями, дітьми, і не вступають в конфлікти з іншими тваринами. Кішки сінгапури надзвичайно слухняні і вони зроблять все, щоб не дратувати своїх господарів. Беріть частіше на руки цих милих створінь, спілкуйтеся з ними, не створюйте тварині зайвих стресів і сінгапура обов'язково відповість вам взаємністю.

Регдолл

Мовчазні і невибагливі: ТОП-3 унікальні породи кішок

Для представників цієї породи мовчання - золото. Вони не балакучі і точно знають, коли потрібно тримати язик за зубами. Рэгдолли терплячі і в міру товариські. Перебувати на самоті вони довго не люблять. Своїм господарям ці коти довіряють цілком і повністю і в їх обіймах просто тонуть від ніжності. При цьому, ці коти люблять похвалу і увагу. Активні ігри для них - це відмінне проведення часу. Перебуваючи в квартирі, кішка може бігати по шафах, тумбочках, столах, однак робить це вкрай акуратно, не створюючи зайвого шуму.

Персидська кішка

Мовчазні і невибагливі: ТОП-3 унікальні породи кішок

Кішки цієї породи досить мовчазні. Вони інтроверти з глибоким почуттям власної гідності. За темпераментом перси настільки самодостатні, що вступати в непотрібні розмови для них вище власної гідності. Ці тварини спокійні і вимагають до себе багато уваги. Вони вміють любити, як ніхто інший, так що не полюбити їх у відповідь просто неможливо. Самці, як правило, обирають собі у господарі жінку, а самки-кішечки - чоловіка. Вплинути на вибір тварини ви не зможете. Тільки перс обирає, за ким йому ходити по квартирі по п'ятах, з ким спати вночі і кому муркотіти на вушко.

Раніше повідомлялося про найбільші породи кішок, які досягають розмірів справжніх гігантів.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru