Москалькова відмінила зустріч з Денісовою через її “різку заяву”

43
Москалькова відмінила зустріч з Денісовою через її  "різку заяву" - today.ua

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова скасувала зустріч з українським омбудсменом Людмилою Денісовою. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що зустріч була запланована на сьогодні, 21 лютого.

У РФ заявляють, що причина відміни зустрічі полягає в тому, що Денісова зробила “різку заяву” в бік російської колеги.

“Раніше запланована на 21 лютого офіційна зустріч в Афінах омбудсменів України і РФ не відбулася через лист, в якому Денісова звинуватила Москалькову в тому, що українських моряків відвідала Ніна Карпачова. Москалькова не вважає за доцільне продовжувати обмін думками в форматі політизації питань прав людини з боку Денісової”, – повідомили в прес-службі Москалькової.

У РФ повідомляють, що прийняття рішення про допуск іноземних представників до громадян своїх держав знаходиться в компетенції ФСВП Росії.

“Вважаю вкрай важливим, що вищевказаним особам такий доступ був забезпечений, і вони зможуть донести до світової спільноти реальну картину подій, що відбуваються, а головне – надати необхідне сприяння людям, що потрапили в складну життєву ситуацію”, – йдеться в повідомленні прес-служби Москалькової.

Слід зазначити, що Ніна Карпачова була уповноваженим з прав людини в Україні з 1998 по 2012 роки.

Нагадаємо, раніше після багаторазових звернень український омбудсмен Людмила Денісова нарешті отримала відповідь від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо стану здоров’я українських військовополонених моряків.

загрузка...