“Морський десант. Остання висадка у вічність“: на Чернігівщині поховали загиблих морпіхів

Вчора, 8 серпня, на Чернігівщині поховали морських піхотинців, які загинули на Донбасі 6 серпня. Про це повідомляє прес-служба Чернігівського обласного військового комісаріату.

“Морський десант. Остання висадка у вічність“: на Чернігівщині поховали загиблих морпіхів - today.ua

"Всю ніч вони їхали додому... Але, не так, як зазвичай їздять до батьківської хати – з квітами та подарунками для найрідніших... Цього разу найрідніші готували квіти для них – для Воїнів", - йдеться в повідомленні.

На Чернігівщині поховали двох військовослужбовців 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського - старшого матроса Олександра Шарка та матроса Владислава Рака.

Зазначається, що чотирьом загиблим воїнам було від 20 до 31 року. Це солдат Сергій Шандра з Вінницької області, матрос Василь Курдов з Миколаївщини та два морпіхи з Козелецького району Чернігівської області – старший матрос Олександр Шарко і матрос Владислав Рак.

Бійців ООС поховали з усіма належними військовими почестями на Козелеччині: Олександра Шарка - в с. Олбин, а Владислава Рака – в самому Козельці.

У церемоніях прощання та поховання воїнів взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, особовий склад Козелецького районного ТЦК та СП, представники командування Військово-морських сил України, товариші по службі і небайдужі мешканці району та області.


Нагадаємо, 6 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці вкотре цинічно порушили рішення Тристоронньої контактної групи про встановлення режиму припинення вогню. Внаслідок підступного ворожого обстрілу в районі населеного пункту Павлопіль отримали поранення несумісні з життям чотири військовослужбовці одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.