Морози до -9: синоптики дали прогноз на наступний тиждень

Цього тижня, з 18 по 24 листопада, в Україні сильно похолодає, а в четвер у деяких областях очікується сніг з дощем. Найтепліше буде у західних областях, найхолодніше - на півночі країни.

Морози до -9: синоптики дали прогноз на наступний тиждень - today.ua

У понеділок, 18 листопада, в Україні очікується без опадів. Невеликі дощі місцями можуть пройти в південних областях. Температура повітря на півдні очікується до +15 градусів, у центральних областях - до +6... +8 градусів, на сході вдень буде до +8... +10 градусів, вночі температура опуститься нижче нуля. Найтепліше буде на Закарпатті - до +12... +16 градусів вдень, і до +5... +6 вночі.

У вівторок, 19 листопада, в Україні місцями пройдуть дощі. Температура вдень на заході підніметься до +15 градусів, у Києві  буде прохолодніше - +4... +8 градусів. Крім центральних і східних областей скрізь без опадів.

У середу, 20 листопада, найтепліша погода буде на заході - до +13. В інших регіонах до +2... +12 градусів.

У четвер В Україні місцями пройдуть дощі і сніг з дощем. Вночі по країні очікується температура -9... +2, вдень до +7 градусів.

У п'ятницю, 18 листопада, по всій території країни буде без опадів. Вдень на півдні до +9 градусів, в інших регіонах до +3. Вночі можливі заморозки.

В останні вихідні листопада очікується без опадів. У суботу вночі найхолодніше буде на сході - до -6, на решті території -5... +3. Вдень температура по країні буде від -2 до + 11 градусів. У неділю вночі на сході температура опуститься до -5, вдень підніметься до -1 - +9.

Грудень в Україні очікується сніжний і морозний. Вже з 26 листопада осінь фактично закінчиться і сміливо можна буде діставати зимовий одяг та взуття.

Раніше повідомлялося, що 18 листопада в народі вшановують пам'ять архієпископа Іони. Згідно з народними прикметами, якщо в цей день падає сніг, то зима буде сніжною.

ДЖЕРЕЛОunian.net