Мороз відмовився від участі у виборах президента України: названа причина

1643
Мороз відмовився від участі у виборах президента України: названа причина - today.ua

Екс-спікер українського парламенту, лідер однієї з політичних партій Олександр Мороз заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента України. Мороз, проаналізувавши хід виборчої кампанії, прийшов до висновку, що в Україні готуються до “небувалої фальсифікації виборів”.

“Політрада партії, яка висунула мою кандидатуру на пост президента України, на своєму засіданні проаналізувала хід виборчої кампанії і зробила обґрунтований висновок про підготовку небувалої безцеремонною фальсифікації виборів. Актив партії вважає недоцільним продовжувати мою участь в кампанії – політичному фарсі, змирившись з його суттю”, – сказано в заяві колишнього спікера Ради, опублікованій на сторінці Олександра Мороза у “Фейсбуці”.

Олександр Мороз з цього часу просить українців не вважати його кандидатом на пост президента України.

Тим часом заява Олександра Мороза викликало величезний резонанс соціальних мережах.

Олександр Мороз мав намір створити єдину лівоцентристську європейську платформу, яка б посприяла перспективі відродження соціальної функції держави та бізнесу теж), створивши умови людям відстоювати свої соціальні права.

Через те, що терміни для зняття кандидатури з президентських виборів вже пройшли, прізвище Мороза залишиться у виборчому бюлетені.

загрузка...