Митрополит УПЦ МП просить Путіна звільнити полонених українських моряків

2024
Митрополит УПЦ МП просить Путіна звільнити полонених українських моряків - today.ua

Митрополит Сарненський і Поліський УПЦ МП Анатолій (Гладкий) попросив президента РФ Володимира Путіна звільнити захоплених біля Криму українських моряків.

“Та подія, що відбулася, є продовженням військових дій, які ведуться вже протягом виснажливих чотирьох років, від яких втомився народ України і Росії…” – сказав митрополит Анатолій.

Митрополит заявив, що не має права давати оцінку політичним подіям, але християнський обов’язок зобов’язує його не мовчати, коли страждають українські моряки та їхні близькі.

“Цей біль зобов’язує мене звернутися до Вас, Пане Президенте, з проханням про звільнення наших моряків з полону, щоб вони змогли зустріти Різдво Христове зі своїми люблячими рідними”, – йдеться у зверненні митрополита Анатолія до Путіна.

Раніше Президент України Петро Порошенко нагородив орденом Ярослава Мудрого V ступеня митрополита Української православної церкви Московського патріархату Анатолія (Гладкого).

Нагадаємо, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій в 2014 році був одним з підписантів меморандуму про єдину Україну і єдину помісну православну церкву.

загрузка...