Міні-боб знову у тренді: кому підійде стильна зачіска, і як її правильно укладати

Якщо ви давно хотіли змінити імідж, саме час це зробити. Попереду весна, і в 2023 році на піку популярності буде стрижка, яку вже демонструють багато голлівудських зірок. Ідеальна стрижка боб із щільним зрізом знову в тренді, і тепер вона отримала назву міні-боб. 

Міні-боб знову у тренді: кому підійде стильна зачіска, і як її правильно укладати - today.ua

Ця стрижка ідеально підійде дівчатам з прямим тонким волоссям. У 2023 році в тренді ультракороткий боб довжиною до середини вилиць або до підборіддя максимум. Зріз повинен бути строго прямий і щільний - ніякої філіровки і рваних пасм. Міні-боб виглядає акуратно та стильно. Візуально зачіска додає об'єм. Це ідеальний вибір для жінок, яким не вистачає від природи натурального об'єму.

Міні-боб знову у тренді: кому підійде стильна зачіска, і як її правильно укладати

Що стосується укладання, то найкраще міні-боб виглядає у природному вигляді. Ця стрижка передбачає, що ви не укладатимете її кожен день, і при цьому зможете виглядати розкішно.

Достатньо висушити волосся феном і збризкати спреєм, що розгладжує, або навіть злегка пройтися праскою: вийде ефект, як у Хейлі Бібер або Каї Гербер. Також можливий ще один варіант - створити легкі ламані локони з недбалою текстурою. Вам знадобиться сольовий спрей, він створить пляжні хвилі за лічені хвилини.

Раніше повідомлялося, як виглядає стрижка бокс-боб, яка буде на піку популярності цієї весни.