”Ми шкодуємо”: ПриватБанк нахабно нарахував кредитний ліміт у розмірі 50 тисяч

4604
"Ми шкодуємо": ПриватБанк нахабно нарахував кредитний ліміт у розмірі 50 тисяч - today.ua
Loading...

ПриватБанк вляпався у черговий гучний скандал. На сайті Мінфіну в розділі “Відгуки” з’явилася нова скарга клієнта Приват24. Чоловік повідомив, що йому без згоди нарахували кредитний ліміт у розмірі 50 тисяч гривень. В ПриватБанку дуже шкодують, але пообіцяли розібратися в неприємному інциденті.

“Зарахували кредит 50 тисяч до без мого відома. Карта Gold. Більш того просив не робити кредитів по карті в принципі. Вирішити в дистанційному режимі незручності викликані своїм вчинком вони не можуть… Достоїнств у Привату немає. Комісії високі, плюс немає кешбеку, тупа служба підтримки”, – повідомив злий клієнт ПриватБанку.

Представник служби підтримки ПриватБанку оперативно відреагував на скаргу клієнта Приват24, повідомивши про причини такої ситуації та можливі рішення.

“Ми шкодуємо, що у вас накопичилося стільки негативу, пов’язаного з нами. Хочемо звернути вашу увагу на те, що наявність ліміту кредитних коштів на картці не зобов’язує вас до його використання. При бажанні ви завжди можете прибрати кредитний ліміт у Приват24 в меню "Мої рахунки" — "Управління карткою/рахунком". Окремо приносимо вибачення за те, що після спілкування з нашою службою підтримки у вас залишився неприємний осад. Дозвольте нам детальніше розглянути ваш випадок”, – відповіли у ПриватБанку.

Раніше ПриватБанк вляпався у черговий гучний скандал. Незадоволений клієнт повідомив, що Приват24 ввів комісію за переказ грошей з картки без попереджень.

Нагадаємо, ПриватБанк звернувся до українців із закликом не брати участі ні в яких конкурсах, які нібито проводяться від імені банку.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...