Меркель стало зле під час зустрічі з прем’єр-міністром Фінляндії: опубліковано відео

99
Меркель стало зле під час зустрічі з прем'єр-міністром Фінляндії: опубліковано відео - today.ua
Loading...

Сьогодні, 10 липня, у канцлера Німеччини Ангели Меркель стався напад тремору під час важливої зустрічі. Відомо, що це вже третій такий інцидент за останній місяць.

Так, Меркель стало погано під час зустрічі з прем’єр-міністром Фінляндії в Берліні – напад вона перенесла перед камерами журналістів.

У той самий час в прес-службі уряду Німеччини заявили, що канцлер почувається добре, зустріч з фінським прем’єр-міністром Антті Рінне проходить в плановому режимі.

Варто додати, що аналогічні епізоди сталися з Меркель 18 і 27 червня. Перший інцидент стався в спекотну погоду на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, другий – на зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером.

Як відомо, тремор – це медичний термін, що позначає тремтіння, яке найчастіше виникає в кінцівках. Він може бути як самостійним захворюванням, так і симптомом іншої хвороби. Виникає в результаті втоми і на тлі сильних емоцій, а також як наслідок патології нервової системи.

Нагадаємо, 18 червня в Берліні відбулася робоча зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента України Володимира Зеленського, під час якої, зокрема, обговорювалась ситуація на Донбасі.

ПриватБанк ошукує клієнтів через банкомати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта на роботу банкомату фінустанови, який через несправність відмовився видавати йому повну суму грошей. За його словами, при спробі зняти з...
Перший сніг і заморозки: синоптики попередили про зміну погоди
Вже у найближчі дні, слідом за теплими вихідними, у деяких регіонах України розпочнуться нічні заморозки, а перший сніг очікується вже в середині листопада. Такий прогноз...
Українцям нагадують про перехід на зимовий час: коли переводити стрілки годинника
Вже наступної неділі, 27 жовтня, в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Стрілки годинника буде переведено на годину назад – відтак, ми будемо довше спати....
У Пенсійному фонді розповіли, в кого з українців можуть виникнути найбільші труднощі з виплатами
Зараз найбільше проблем з пенсією виникає зовсім не у пенсіонерів, а у людей передпенсійного віку – у тих, хто за віком уже не встигають заробити...