“Мене запрошували“: Ірина Федишин зізналась, що її кликали виступати в РФ

Відома українська співачка Ірина Федишин зізналася, що її запрошували виступати до Росії, але вона відмовилась. Про це вона розповіла в інтерв'ю українському інтернет-виданню.

“Мене запрошували“: Ірина Федишин зізналась, що її кликали виступати в РФ - today.ua

Федишин також наголосила, що має чітку громадянську позицію і не збирається виконувати пісні російською мовою.

"Я не проти російської мови, але відразу виникає асоціація з Росією, а ця тема дуже болюча для нашої країни в зв'язку з тим, що відбувається зараз. Виступати в Росію мене запрошували, і мене це так здивувало - навіщо туди запрошують Ірину Федишин? Але, безумовно, я відмовилася. У мене своя чітка громадянська позиція", - сказала вона.

При цьому Федишин зазначила, що не засуджує тих, хто говорить російською.

"Так склалося, що у нас в Україні багато російськомовного населення, але я щаслива, що зараз все змінюється. Я абсолютно не засуджую тих людей, які так виросли і говорять російською. Коли я приїжджаю на гастролі в різні міста нашої країни, українські пісні сприймаються на ура, і люди намагаються говорити українською. Не завжди у них виходить, але душа радіє, що Україна розвивається в правильному руслі", - підсумувала Федишин.

Нагадаємо, скандал навколо участі Олега Винника в кліпі з російськими зірками і висловлювання про Крим позначився на його концертній діяльності.