Меган Маркл вперше стала мамою

125
Меган Маркл вперше стала мамою - today.ua

Меган Маркл, дружина британського принца Гаррі, вперше стала мамою. Як повідомляють в Букінгемському палаці, 6 травня 2019 року 37-річна Меган народила хлопчика вагою 3 кілограми і 260 грамів.

Дружина принца Гаррі і малиш почувають себе нормально. Першою з членів сім’ї про народження малюка за традицією дізналася королева Єлизавета II.
Малюк став першою дитиною змішаної раси, яка народилася в королівській родині, оскільки її бабуся Дорія по материнській лінії — афроамериканка.

Меган Маркл і принц Гаррі раніше дали зрозуміти, що не будуть ділитися з публікою конфіденційною інформацією, зокрема, вони до останнього тримали в секреті, коли і де саме пройдуть пологи. В Букінгемському палаці заявили, що не будуть приховувати від публіки сам факт народження немовляти.

Раніше повідомлялося, що герцогиня Сассекська не буде фотографуватися зі своїм первістком на ґанку пологового будинку. Таким чином, вона порушить багатовікову традицію королівської сім’ї. Протягом 40 років всі члени королівської родини дотримувалися цього обряду.

загрузка...