Медведчук — топовий мерзотник, – лідер радикалів С14

867
Медведчук — топовий мерзотник, - лідер радикалів С14 - today.ua
Фото: Lb.ua

Радикали громадської організації С14 (Січ), 14 жовтня, завершили святковий марш націоналістів погромом колишнього офісу Віктора Медведчука, очільника громадського руху “Український вибір”, в Києві, поряд станції метро “Університет” на вулиці Івана Франка.

Близько восьмої години вечора, група молодиків зайшла у двір, де знаходився офіс СДПУ(о), розбили вікна, кинули у приміщення димову шашку, стіни “прикрасили” патріотичними гаслами, будівлю закидали камінням та фаєрами і зникли до приїзду поліції.

Молодики вимагали повернення  наших політв’язнів з російських тюрем. Вони переконані, що процес повернення блокується саме через Медведчука.

Євген Карась, ідейний натхненник та неофіційний лідер С14, запевняє, що офіс громили не члени Січі, проте саме він за неймовірним збігом обставин, опинився поблизу приміщення якраз перед початком погрому та все зняв на відео.

В “Українському виборі” напад напряму пов’язують з політичною діяльністю Медведчука. А також його наміром балотуватися в парламент, та двома новинними каналами: “112 Україна”, “NewsOne”, власником яких політик став нещодавно, – стверджують у прес-службі.

Націоналісти “пригадали” йому і смерть поета-дисидента Василя Стуса, точніше інцидент щодо зйомок фільму “Стус”, епізод, де під час останнього судового засідання над поетом, адвокат Медведчук визнав “провину” свого підзахисного. Актор на роль адвоката вже готувався до зйомок, коли продюсерам зателефонували нібито з адміністрації Медведчука й запропонували заради успішних зйомок кінострічки, прибрати епізод із судом. Із сценарію зник навіть персонаж адвоката, стверджують актори. У зв’язку з цим, активісти в серпні вивісили навпроти офісу портрет Стуса.

Євген Карась ухиляється конкретно назвати, активісти якого політугрупування були нападниками на приміщення. У коментарі для Today.UA продовжує називати їх невідомим істориками і каже, що просто проходив поруч у “той прекрасний вечір”.

“Всім, хто порушує права українців, перепадає час від часу. На Покрову важливо топовим мерзотникам нагадувати, що про них не забули. А Медведчук, поза сумнівами, один з найбільших ворогів для української держави”, – сказав Карась.

Кристина Ломенко

загрузка...