Медведчук розповів про план “Опозиційної платформи“ з повернення Донбасу

Медведчук розповів про план “Опозиційної платформи“ з повернення Донбасу - today.ua

Для Донбасу необхідно створити "автономний регіон" та закріпити відповідний його статус у Конституції України. Таку позицію висловив очільник політради "Опозиційної платформи "За життя" Віктор Медведчук під час з'їзду партії.

В ході з'їзду він також висловив свою підтримку кандидату від політсили Юрію Бойко.

Медведчук наголосив, що наразі тему Донбасу піднімають більшість кандидатів у президенти, але "використовують її у піар-цілях".

Кум президента РФ Володимира Путіна впевнений, що тільки у представників "Опозиційної платформи" нібито є "реальний план", як встановити мир на окупованій території сходу України.

Він зазначив, що програма Бойка передбачає "повернення людей, а не території", через їхню свідомість та гарантії безпеки. А вже згодом, за словами Медведчука, треба буде "повертати Донбас в Україну і Україну на Донбас".

Крім того, Медведчук наголосив, що домовлятись про мир необхідно "в чотирикутнику" - через Київ, Донецьк, Луганськ та Москву.

План концепції "Опозиційної платформи" передбачає створення автономного регіону Донбас у складі України, але з власним парламентом, урядом та іншими органами влади.

Також Медведчук зазначив, що пропонується внести відповідні зміни у Конституцію України, що, за його словами, нібито не суперечить Мінським домовленностям та українському законодавству.

У своїй промові кум Путіна також розкритикував проєвропейські прагнення чинної української влади і заявив про необхідність відновлення дружби і економічної співпраці з РФ.

Нагадаємо, лідер опозиційної платформи "За життя" та кандидат у президенти Юрій Бойко задекларував земельні ділянки площею в 600 кв м. у Гнідині Київської області, 1958 кв. м. у Лиманському районі Донецької області, квартири у Києві та Рубіжному Луганської області. Дружина нардепа Віра Бойко має земельні ділянки під Києвом і бізнес у Росії.

Раніше Бойко висловлював впевненість, що в НАТО Україну "ніхто не візьме". Також він назвав "ганьбою парламенту" голосування про перейменування УПЦ МП.

Також повідомлялось, що передвиборній рекламі партії "Опозиційна платформа – За життя", створеної кандидатом в президенти Юрієм Бойко і нардепом Вадимом Рабиновичем, замалювали прапор України.

“Кохану не віддають“: Басков і Кіркоров знялися в кліпі на підтримку Олександра Лукашенка
Популярні російські співаки знялися в кліпі на підтримку білоруського президента Олександра Лукашенка. Змонтований кліп опублікувала в своєму YouTube-...
Зеленський не виконав свою головну обіцянку: прожитковий мінімум не підвищуватиметься
Президент Володимир Зеленський ще під час передвиборної кампанії обіцяв українцям, що їх прожитковий мінімум у 2020 році різко підвищиться. Однак, це ...
У НБУ розповіли, куди подіти монети і банкноти, що вийшли з обігу
Якщо у вас несподівано виявилися запаси монет номіналом 1,2 і 5 копійок, які були виведені з обороту 1 жовтня 2019 го року, то не поспішайте їх відпра...
Держбюджет на 2021 рік назвали бюджетом смерті: українці обурені свавіллям влади
Під стінами українського Парламенту пройшла акція протесту під назвою «Бюджет смерті-2021». Учасники мітингу звернули увагу суспільства на те, що Верх...
Лукашенко перестане бути президентом Білорусі 5 листопада: в Європарламенті зробили заяву
Президент Білорусі Олександр Лукашенко після закінчення своєї каденції 5 листопада не буде вважатися легітимним главою держави. Про це в п'ятницю, 18 ...