Медведчук приїжджав до Лукашенка дізнатися, хто переможе на виборах в Україні

1407
Медведчук приїжджав до Лукашенка дізнатися, хто переможе на виборах в Україні - today.ua

У четвер, 4 квітня, президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся з українським політиком, головою політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктором Медведчуком. Про це повідомляє прес-служба глави РБ.

Лукашенко відзначив, що був радий зустрітися з Віктором Медведчуком, особливо після гарячих політичних подій в Україні.

“Цікава ваша оцінка, що чекати в перспективі від України. Для мене дуже важливо, може, навіть не менше, ніж для вас, тому дуже цікаві ваші міркування на цей рахунок і інші питання”, – сказав Олександр Лукашенко.

Віктор Медведчук, в свою чергу зазначив, що перед зустріччю з білоруським лідером жартома говорив про те, що на відміну від інших громадян України, він має унікальний шанс точно дізнатися вже зараз, хто переможе на президентських виборах 21 квітня, коли відбудеться другий тур.

“Я вам хочу сказати, що 1 березня у нас жоден експерт, жоден соціолог, ні один політик не міг сказати точно, хто вийде у другий тур”, – зазначив Медведчук, натякаючи на те, що під час “Великої розмови з президентом”, який відбувся у перший день весни, Лукашенко передбачив, що у другий тур повинні вийти Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що Лукашенко став найпопулярнішим закордонним політиком серед українців.

Також нагадаємо, що Медведчук заявив, що не підтримає у другому турі виборів президента України жодного з кандидатів.

загрузка...