Медики назвали причину смерті співробітника АП

2190
Медики назвали причину смерті співробітника АП - today.ua

Медики повідомили, що смерть співробітника Адміністрації президента України Олександра Бухтатого, тіло якого виявили в Києві на вулиці Багговутівській, наступила в результаті хронічної ішемічної хвороби серця.

“За результатами розтину, попередньою причиною смерті чоловіка є хронічна ішемічна хвороба серця. Крім того, у нього виявили перелом кісток носа. Характер і спосіб отримання цієї травми, а також остаточна причина смерті буде відома після проведення судово-медичної експертизи”, – йдеться в повідомленні столичної поліції.

Також у ході слідства з’ясувалося, що пропав мобільний телефон померлого Олександра Бухтатого. Поліцейські встановили двох чоловіків, яких камери відеоспостереження зафіксували поряд із трупом. Їх доставили до управління поліції.

«У одного з доставлених виявили мобільний телефон потерпілого, його затримали в порядку статті 208 УПК України», – повідомили в Нацполіціі.

Раніше Today.ua повідомляли всі подробиці смерті співробітника Адміністрації президента в Києві.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 14 березня, на вулиці Багговутівській, біля паркану під сухостоєм, поруч з брамою церкви в Шевченківському районі Києва знайшли мертвим співробітника Адміністрації президента України.

загрузка...