Матове покриття і ефект великої в'язки: головні тренди зимового манікюру 2020

Щоб виглядати ефектно і стильно взимку 2020 року, нейл-стилісти пропонують дівчатам спробувати нові тренди манікюру, які зараз на піку популярності. Напередодні Нового року Білого Металевого Щура своїми секретами краси і першокласного манікюру поділилася ізраїльський нейл-стиліст Марія Балодіс.

Матове покриття і ефект великої в'язки: головні тренди зимового манікюру 2020 - today.ua

За її словами, на першому місці зараз матове покриття на відтінках червоного. Важко відірвати очі від оксамитового, глибокого, насиченого покриття з малиновим відтінком на нігтях мигдальної форми. Не менш актуальні взимку і "теплі" дизайни, наприклад, імітація великої в'язки. Також дуже красиво виглядають нігті, декоровані білим орнаментом. У моді нині мінімалізм, тому важливо не "переборщити" з декором.

Перед Новим роком вдалим варіантом буде біло-червоний манікюр з об'ємним декором у формі новорічних аксесуарів. Нейл-стилісти визнали червоний колір фаворитом зими 2020, тому будь-які експерименти з відтінками червоного вітаються. Червоний манікюр красиво виглядає на нігтях будь-якої довжини і форми. Нинішньої зими особливо актуальні винні, малинові і коричнево-червоні відтінки.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="104026,104020,104021,104022,104023,104024"]

Марія Балодіс зазначає, що поєднуючи червоний манікюр з блискучим декором, важливо не перестаратися, щоб дизайн не опинився на межі несмаку. Блискучі елементи ідеально використовувати для створення етнічних, мінімалістських, геометричних дизайнів на одному-двох нігтики.

Стиліст радить не комбінувати червоний манікюр з біжутерією. Покриття нігтів під срібні, платинові прикраси і під біле золото краще виконувати в холодних відтінках. Червоне і жовте золото ідеально виглядають з теплими відтінками червоного.

Раніше Today.ua повідомляв про тенденції контрастного манікюру сезону 2020 року.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua