MARUV випустила гарячий кліп на пісню Mon Amour

103
MARUV випустила гарячий кліп на пісню Mon Amour - today.ua

Українська співачка MARUV (Анна Корсун) представила довгоочікуваний кліп на пісню Mon Amour. Композиція була записана у співпраці зі швейцарським діджеєм Mosimann. Сьогодні нове відео було опубліковано на офіційному Youtube-каналі артистки.

У кліпі MARUV постала в новому образі – з короткими волоссям відтінку блонд. Зірка спокусливо рухалася в тілесному напівпрозорому комбінезоні з написами з тексту пісні. Пікантний образ співачки доповнила шкіряна куртка і чорні чоботи на височенних підборах.

У провокаційному відео не обійшлося без епатажу. MARUV разом із танцюристами влаштувала гарячі провокаційні танці на пуантах у пілона.

Думки фанатів з приводу нового кліпу дещо розділилися – дехто залишився у захваті від пісні і впевнений, що це головний хіт цього літа. Але є і ті, кому ролик видався надто простим і без особливого сенсу.

“О, тепер з’явився хіт на літні дискотеки. Maruv, розумничка моя, ти дуже талановита особистість!”, “100%хіт! Це просто бомба! Дочекалися ураа!”, “Дуже круто! Просто слів немає ..і не треба. Круть, і все”, “Чесно кажучи ну таке… трек прикольний, але ніякого вау ефекту немає, циклічність треку про говорить про чисто дискотечну спрямованість….”, “Начебто й зайшло, але якось  пріснувато. Може потрібно кілька раз переслухати)”, “Слабенько. Але зі співом мон амур креативно вийшло”, “Кліп дивитися нудно. А трек дуже гарний, як же довго я його чекав!)”, “Погано. І пісня та кліп слабкі. Дебют був сильнішим”, – написали фоловери.

Today.ua повідомляв, що в недавньому інтерв’ю MARUV відверто зізналася своїм фанатам, що їй потрібно схуднути мінімум на 7 кг. За словами дівчини, зайві кілограми заважають їй виконувати деякі трюки на сцені під час виступів.

загрузка...