MARUV розповіла, як змінилося її життя після Нацвідбору на “Євробачення-2019″

282
MARUV розповіла, як змінилося її життя після Нацвідбору на "Євробачення-2019" - today.ua

Українська співачка MARUV (Анна Корсун) у телепрограмі “Зірковий шлях” вперше розповіла, як змінилося її життя після Нацвідбору на пісенний конкурс “Євробачення-2019”. За словами дівчини, на наступний день після скандалу вона прокинулася знаменитою, і з того моменту перестало існувати її приватне життя.

“Ви знаєте, у нас люди люблять додумати якісь бондіани, трагедії, скандал, інтриги і розслідування. Іноді помідор – це помідор просто, розумієте. Просто так склалися незручно карти для всіх, хто брав участь у цій ситуації, тому що ті, хто проводили відбір, дещо не подумали про те, що мабуть треба ще якісь пункти включати, коли ти відбираєш учасника на “Євробачення”, у ситуації, в якій зараз наша країна знаходиться. А потім, коли вони вже про це подумали, то вже було пізно. Тому що люди вже вибрали. І тому склалася така важка ситуація”, – поділилася MARUV.

В інтерв’ю MARUV також розповіла, що в дитинстві її більше тягнуло до танців, ніж до музики. Вона довгий час співала в колективі “Сузір’я” і активно займалася вокалом. У студентські роки в рідному місті Харкові разом з однодумцями дівчина заснувала групу “Зе Принглс”. Вже тоді вони брали участь у відборі на “Євробачення”, і навіть їздили на конкурс “Нова хвиля”.

Нагадуємо, співачка MARUV, яка повинна була представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2019», відмовилася від участі, не погодившись на умови контракту.

Today.ua повідомляв, що Анна Корсун (MARUV) дала інтерв’ю, в якому розкрила подробиці своїх стосунків з чоловіком Олександром. За словами зірки, вони з чоловіком абсолютно різні за характером, таким чином, їм вдається відмінно доповнювати темперамент один одного.

загрузка...