Марія Захарова поскаржилася в ОБСЄ на українську настільну гру про УПА

125
Марія Захарова поскаржилася в ОБСЄ на українську настільну гру про УПА - today.ua
Фото: donpress.com

У Путіна обурені виходом в Україні нової настільної гри про УПА. Спікер російського МЗС Марія Захарова, яка вимагала від України надати російській мові “хоч якийсь статус”, так як на ньому нібито розмовляє “більшість” українців, на черговому брифінгу звинуватила Україну в пропаганді неонацизму і поскаржилася в ОБСЄ на українську настільну гру про УПА .

“Повним ходом йде продовження спроб реальної фальсифікації історії в Україні. На жаль, знову Велика вітчизняна війна. Днями стало відомо, що Український інститут національної пам’яті розмістив у вільному доступі в мережі інтернет настільну гру  “УПА: відповідь нескореного народу”. Для самостійного використання додається ігрове поле і картки, що зображують ворогів бандерівців, а саме – радянських воїнів, партизанів і німецько-фашистських загарбників. Це реалії! ” – заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова.

Особливо Захарову обурив той факт, що до гри додається електронна книга про діяльність ОУН і УПА, з біографіями лідерів повстанського руху: Коновальця, Бандери та Мельника.

Продовжуючи свої нападки на Україну, Захарова звинуватила Київ у образі ветеранів і більшої частини українського народу. За її словами, це нібито здійснюється через популяризацію подібних “екстремістських ігор”.

“Ця ось шалена, божевільна абсолютно пропаганда київською владою неонацистських ініціатив спрямована на свідоме розпалювання міжнаціональної ворожнечі і потурання ідеям націонал-шовінізму і багатьом іншим екстремістським ідеям. Ми в черговий раз звертаємо увагу наших західних партнерів, які мають вплив і за великим рахунком просто формують політичну порядок в Україні”, – заявила скандальна чиновниця.

Захарова також закликала відреагувати на українську історичну гру ОБСЄ і профільні правозахисні структури.

“Просимо не залишати без уваги факти уславлення посібників нацистів, належним чином реагувати на небезпечні прояви історичного ревізіонізму, ксенофобії і націоналізму, які захлеснули нинішню Україну при не просто потуранні, а прямому схваленні київського режиму”, – підсумувала Захарова.

загрузка...