Автор: Діана Сяркі

23-річний українець здобув першість в спортивній ходьбі на 50 кілометрів.

Мар'ян Закальницький виграв перше золото для України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики - today.ua

Мар'ян Закальницький здобув першу золоту медаль для української збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Чемпіонат проходить в Берліні з 6 по 12 серпня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За офіційними даними, Марян Закальницький переміг з результатом 3: 46.32, випередивши словака Тоза Матеджа (3:47.27) та білоруса Дмитра Дзубіна (3:47.59). Це перша велика перемога нашого спортсмена на масштабних міжнародних змаганнях. У 2017 році Мар’ян Закальницкий прийшов 27-м на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.Варто додати, що Закальницький став першим в історії України чемпіоном у спортивній ходьбі на 50 км.

Зазначимо, що на дистанції змагалися ще двоє українців, Іван Банзерук і Валерій Літанюк, які прийшли 15-м та 17-м відповідно.