Манікюр, який дратує чоловіків: про які відтінки лаку і декор краще забути

Багато жінок роблять барвистий і модний манікюр не тільки для себе, але щоб порадувати погляд коханих чоловіків. Помилково думати, що сильна половина людства ласа до всього яскравого. Як виявилося, чоловіки терпіти не можуть неонові блискучі лаки, стрази, кристали і яскраві наклейки на нігтях.

Манікюр, який дратує чоловіків: про які відтінки лаку і декор краще забути  - today.ua

Крім того, чоловіків жахливо дратують довгі нігті. Чим коротше і акуратніше нігтики, тим більше симпатії сильна стать відчуває до їх власниці. Якщо ви хочете, щоб ваш манікюр оцінив чоловік, тоді відмовтеся від квіткових мотивів. Для чоловіків квіточки виглядають якось несерйозно і по-дитячому.

Ввести чоловіка в жах можуть безглузді поєднання кольорів і написи на нігтях. Серед чоловіків багато тих, хто розбирається в стилі і красі, тому будь-яке безглузде рішення відштовхне їх від вашої персони. Дотримуйтесь в манікюрі почуття міри і намагайтеся не "переборщити" з оригінальністю.

Різні "тваринні" принти чоловіки також не схвалюють, вважаючи їх агресивними. Чорні нігті, які вважаються класикою, для деяких чоловіків виглядають страхітливо.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="126677,126678,126679,126675,126676"]

Стрази і кристали на нігтях виглядають інколи дуже ексцентрично і чоловіки таку екстравагантність не сприймають схвально.

Раніше повідомлялося, як зробити стильний манікюр зі стемпингом, який можна комбінувати з лаками різних кольорів і відтінків.

ДЖЕРЕЛОdnpr.com.ua