Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото)

Манікюр, який буде відповідати знаку Зодіаку дівчини, зможе підкреслити її красу найкращим чином. Кожному зодіакальному представнику підходить свій дизайн манікюру, який припаде йому до душі і буде радувати око. Залежно від темпераменту, кожній дівчині підходить свій варіант манікюру.

Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото) - today.ua

Манікюр для знаків Зодіаку вогняної стихії

Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото)

Представницям Стрільців, Овнів і Левів, які звикли все контролювати і займати у всьому лідируючі позиції, підійде яскравий і незвичайний манікюр. Своїм зовнішнім виглядом знаки цих Зодіаків приділяють підвищену увагу, тому до вибору дизайну манікюру підходять з усією відповідальністю. Для цих дівчат не страшні експерименти з кольорами і формами, навпаки, кожен раз для них важливо пробувати щось незвичайне.

Манікюр для знаків Зодіаку повітряної стихії

Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото)

Народжені під сузір'ями Близнюків, Терезів і Водолія мають досить волелюбний характер. Вони не люблять, коли їм вказують на переваги у чому-небудь. Тому при виборі манікюру ці знаки Зодіаку покладаються виключно на свою фантазію. Для представників повітряної стихії характерна легкість, тому складний манікюр їм не по душі. Запити цих дівчат задовольнить блакитний або рожевий колір лаку з блискітками або перламутровим акцентом. Стрази і камені не обов'язкові.

Манікюр для знаків Зодіаку стихії Земля

Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото)

Практичні представниці стихії Земля - Діва, Козеріг і Телець - відрізняються підвищеною працьовитістю, тому більше роблять, що говорять. Вони здебільшого консерватори і любительки класичного стилю. В манікюрі такі дівчата віддають перевагу лакам спокійних тонів. Але під гарний настрій ці дівчата не відмовляться від яскравих і блискучих акцентів.

Манікюр для знаків Зодіаку стихії Вода

Манікюр по знаках Зодіаку: варіанти кольорів і дизайну (фото)

До стихії Води відносяться Скорпіони, Риби і Раки. Це знаки з добре розвиненою інтуїцією і великим зарядом енергії. Дівчатам цих сузір'їв підійде манікюр, виконаний перламутровими або блискучими лаками. Якого кольору він буде – це не важливо. Головне, щоб манікюр блищав. Тоді він підтримає енергетику представниць водної стихії і посилить її.

Раніше повідомлялося, які варіанти дизайну нігтів стали антитрендами в 2020 році.

ДЖЕРЕЛОrsute.ru