Малюнки, написи і коричнева речовина: як українці псували бюлетені

32
Малюнки, написи і коричнева речовина: як українці псували бюлетені - today.ua

Понад 2% виборців, що взяли участь у другому турі виборів президента України, у який пройшли Петро Порошенко та Володимир Зеленський, зіпсували свої бюлетені. Приклади деяких зіпсованих бюлетенів опублікував 22 квітня громадський рух “Чесно”.

“Виборці на бюлетенях малюють, висловлюють незадоволення політикою, дають поради, або ж висловлюють підтримку кандидату (іншому – ред.)”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на виборчій дільниці №800635 в Подільському районі Києва один із бюлетенів був забруднений коричневою речовиною, що схожа на фекалії.

Також в громадському русі нагадали, що у другому турі виборів президента України 2010 року, де змагалися Віктор Янукович і Юлія Тимошенко, українці зіпсували майже 4,4% бюлетенів.

Нагадаємо, за результатами підрахунку понад 90% голосів, кандидат в президенти Володимир Зеленський лідирує з великим відривом. Так, за шоумена і коміка Володимира Зеленського проголосували 73,17% (12 339 611) українців. Чинний президент Петро Порошенко займає друге місце – за нього проголосували 24,5% (4 132 776) українських громадян. Загалом у другому турі виборів президента України взяли участь 16 864 170 українців. 2,32% бюлетенів були визнані Центрвиборчкомом недійсними.

загрузка...