Макс Барських зазнав нападу в Росії: опубліковано відео

1645
Макс Барських зазнав нападу в Росії: опубліковано відео - today.ua
Фото: tsn.ua

Популярний український співак Макс Барських, який нещодавно випустив пісню “Дивна” і показав нове масштабне шоу, представив довгоочікуваний п’ятий альбом “7”, який вийшов відразу в семи країнах: Україна, Білорусь, Росія, Молдова, Латвія, Казахстан та Азербайджан.

Макс Барських зізнався, що створюючи пісню, він прагне говорити просто про глибокі речі. Збираючи воєдино альбом, він безжально відкидає будь-яку пісню, яка порушує загальну тему діалогу. В альбомі “7” Макс Барських став ближче до своєї ідеальної формули “приємного прослуховування” і “до зустрічі очі в очі”.

Пісня “Берега з нового альбому Макса Барських стала однією з найпопулярніших.

І ось стало відомо, що на українського співака Макса Барських, який виступав в Росії, напали під час чергового концерту.

Повідомляється, що в нічному клубі Москви “Сибір”, де Макс Барських розважав мажорну публіку, одна з найсміливіших фанаток, минаючи охорону, вибігла на сцену і намагалася поцілувати Макса, ледь не вибивши з його рук мікрофон.

Охорона клубу вчасно зреагувала і силою видворила фанатку Макса Барських зі сцени.

Також наголошується, що шанувальників Макса Барських обурив той факт, як грубо повівся з фанаткою охоронець. Але ще більше вразило те, як Макс Барських під час інциденту, продовжував співати, навіть тоді, коли мікрофон практично випав у нього з рук. Явно Барських співав під фонограму, чим викликав хвилю обурення.

Нагадаємо, українська співачка і актриса Оля Полякова розмістила у своєму Instagram інтригуюче фото з Дашею Астаф’євою, з якою вона грає головні ролі у комедії “Свінгери-2”.

загрузка...