Ляшко пропонує підвищити мінімальну зарплатню до 9 тисяч грн

121
Ляшко пропонує підвищити мінімальну зарплатню до 9 тисяч грн - today.ua

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що мінімальну зарплату в Україні треба підвищити до 6 тисяч гривень, а з 1 вересня 2019 року – до 9 тисяч. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що Польща з нового року підвищила мінімальну зарплату для заробітчан з України – тепер вона складає 12 тисяч гривень.

“Медсестричка Алла, з якою я познайомився сьогодні в Житомирському військовому госпіталі, отримує 4100 “грязними”, на руки – 3400 гривень. Це тільки питання часу, коли Алла та її колеги поїдуть на заробітки. Якщо не піднімати українцям зарплати, ми їх втратимо”, – написав Ляшко.

Політик заявив, що необхідно негайно переглянути бюджет і встановити мінімальну зарплату не менше 6 тисяч грн, а з 1 вересня – 9 тисяч грн.

“Це дозволить підвищити пенсії не на 4 гривні, які влада кинула мільйонам пенсіонерів з 1 грудня, а мінімум удвічі, щоб людям було за що купляти ліки і хліб”, – додав він.

Як відомо, згідно з держбюджетом, вже з 1 січня 2019 року мінімальна зарплата в Україні встановлена на рівні 4137 гривень, тоді як в грудні цей показник дорівнював 3723 грн.

Нагадаємо, за даними Держстату, за рік середня зарплата українців збільшилась майже на 25%.

загрузка...