Луценко став фігурантом кримінальної справи, – ФГВФО

484
Луценко став фігурантом кримінальної справи, - ФГВФО - today.ua
Фото: uapress.info

У прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявили про те, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження стосовно народного депутата Верховної Ради України Ігоря Луценка через декларування недостовірної інформації.

Як зазначено в офіційному повідомленні ФГВФО, Ігор Луценко був клієнтом збанкрутілого банку “Київська Русь”. За день до того, 19 березня 2015 року, коли банківські платежі вже не проводились і вкладники не мали доступу до своїх коштів, народному депутату вдалось перерахувати 750 000 гривень з власного поточного рахунку у цьому банку на поточний рахунок головного бухгалтера Банку І. В. Гнатенко. Після чого ці кошти пішли на погашення частини боргу за кредитом останньої.

За інформацією Фонду, Ігор Луценко скористався інсайдерською інформацією і “поспішно вивів власні кошти напередодні введення тимчасової адміністрації”.

“Факти вказують на те, що цього маневру передувала змова між І.В. Луценко і головним бухгалтером банку І.В. Гнатенко. Зокрема, І.В. Луценко, очевидно, точно знав, що під час процедури ліквідації Банку отримає гарантовану суму відшкодування в межах 200 тисяч гривень, а решта – тільки в разі задоволення четвертої черги “, – повідомили в прес-службі ФГВФО.

Раніше народний депутат Ігор Луценко заявив, що частина мощей, які зберігалися в Києво-Печерській лаврі, вивезена в Росію.

загрузка...