Луценко порадила Зеленському припинити воювати з депутатами і вивчити державну мову

2918
Луценко порадила Зеленському припинити воювати з депутатами і вивчити державну мову - today.ua

Ірина Луценко, яка 17 травня подала заяву на звільнення з посади представника президента України у Верховній Раді, дала поради новообраному президенту Володимиру Зеленському.

На своїй сторінці в Facebook вона написала, що від нової команди українці очікують лише покращення зробленого, а не навпаки.

Перш за все, Ірина Луценко порадила Зеленському навчитись у чинного глави держави терпінню.

“Навчіться у Порошенка терпінню – як не воювати з парламентом, а переконувати депутатів. Навіть тоді, коли спочатку вас не підтримують. Це і є демократія”, – зазначила вона.

Також вона порекомендувала Зеленському пропонувати депутатам такі проекти законів, за які голосуватиме навіть опозиція.

“Будьте принциповим і не слухайтесь олігархів. Через це ви можете програти наступні вибори і отримати ворожі телеканали, але знайдете справжніх прихильників, які залишаться з вами назавжди. Навіть тоді, коли ви втратите владу”, – зазначила вона.

Луценко закликала Зеленського пам’ятати, що він – пезидент всіх українців, а не лише тієї частини суспільства, яка підтримала його на виборах.

“Співпрацюйте з міжнародною коаліцією. Щоб заручитися їхньою підтримкою, необхідно мати чітку позицію, рішуче продовжувати реформи в Україні, непохитно захищати права співгромадян. Можливо тоді вам, як і Петру Порошенку, стоячи аплодуватимуть в Конгресі США, а після закінчення президентських повноважень публічно висловлюватимуть подяку міжнародні партнери”, – написала вона.

Що стосується боротьбі з російською паспортизацію Донбасу, Луценко порадила Зеленському вивчити державну українську мову.

“Опануйте цю м’яку зброю! Вона допоможе вам захистити Україну і знайти спільну мову у парламенті”, – написала Луценко.

Також вона закликала Зеленського поважати, захищати і посилювати українське військо.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Луценко скала повноваження представника президента у парламенті, які вона виконувала з квітня 2017 року.

загрузка...