Луценко порадила Зеленському припинити воювати з депутатами і вивчити державну мову

Луценко порадила Зеленському припинити воювати з депутатами і вивчити державну мову - today.ua

Ірина Луценко, яка 17 травня подала заяву на звільнення з посади представника президента України у Верховній Раді, дала поради новообраному президенту Володимиру Зеленському.

На своїй сторінці в Facebook вона написала, що від нової команди українці очікують лише покращення зробленого, а не навпаки.

Перш за все, Ірина Луценко порадила Зеленському навчитись у чинного глави держави терпінню.

"Навчіться у Порошенка терпінню - як не воювати з парламентом, а переконувати депутатів. Навіть тоді, коли спочатку вас не підтримують. Це і є демократія", - зазначила вона.

Також вона порекомендувала Зеленському пропонувати депутатам такі проекти законів, за які голосуватиме навіть опозиція.
"Будьте принциповим і не слухайтесь олігархів. Через це ви можете програти наступні вибори і отримати ворожі телеканали, але знайдете справжніх прихильників, які залишаться з вами назавжди. Навіть тоді, коли ви втратите владу", - зазначила вона.

Луценко закликала Зеленського пам’ятати, що він - пезидент всіх українців, а не лише тієї частини суспільства, яка підтримала його на виборах.
"Співпрацюйте з міжнародною коаліцією. Щоб заручитися їхньою підтримкою, необхідно мати чітку позицію, рішуче продовжувати реформи в Україні, непохитно захищати права співгромадян. Можливо тоді вам, як і Петру Порошенку, стоячи аплодуватимуть в Конгресі США, а після закінчення президентських повноважень публічно висловлюватимуть подяку міжнародні партнери", - написала вона.

Що стосується боротьбі з російською паспортизацію Донбасу, Луценко порадила Зеленському вивчити державну українську мову.
"Опануйте цю м’яку зброю! Вона допоможе вам захистити Україну і знайти спільну мову у парламенті", - написала Луценко.

Також вона закликала Зеленського поважати, захищати і посилювати українське військо.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Луценко скала повноваження представника президента у парламенті, які вона виконувала з квітня 2017 року.

Чорне море загине вже через 20 років: екологи б'ють на сполох
Життя в Чорному морі може зникнути вже через пару десятків років. Чому вода у водоймі перетворилася на зелений кисіль, і що буде відбуватися далі? ...
Зеленського звинуватили в інтимному зв'язку з прес-секретарем: хмари згущуються навколо президента
Політик, засновник партії «5.10» Геннадій Балашов виступив зі скандальною заявою. За його словами, президент України пішов по стопах Віктора Януковича...
YASNO вводить новий формат сплати за електроенергію: сума в платіжках подвоїться
У YASNO вирішили полегшити життя українцям, ввівши новий формат сплати за електроенергію. Сума в платіжках, дійсно, подвоїться, але не в зв'язку з тим...
Унікальний смерч пронісся над Черкаською областю: танець потужних хмар потрапив на відео
Смерч landspout (лэндспаут) вперше пронісся над територією України. «Пощастило» побачити рідкісне для нашої країни явище жителям Черкаської області, я...
Коронавірус в Україні: статистика МОЗ знову показала зростання числа хворих
Після короткочасного спаду статистика по коронавірусу в Україні показує зростання кількості хворих на COVID-19. Оновлена статистика МОЗ за минулу добу...