Лукашенко збираються провести таємну інавгурацію: в центр Мінська стягують силовиків

Білоруський Telegram-канал NEXTA повідомляє, що інавгурація президента Білорусі Олександра Лукашенка може відбутися 23, 27 або 28 вересня. За законодавством, інавгурація повинна пройти не пізніше двох місяців з моменту виборів, а значить до 9 жовтня. У зв'язку з подіями в країні, навряд чи Лукашенко буде проводити відкритий захід, так як його противники мовчати не будуть.

Лукашенко збираються провести таємну інавгурацію: в центр Мінська стягують силовиків - today.ua

Прес-секретар президента Білорусі Наталя Ейсмонт відмовилася назвати дату інавгурації Лукашенка.

"Можу поки сказати тільки, що ближче до часу інавгурації ми вам обов'язково повідомимо", - сказала Ейсмон.

Російські джерела Telegram-каналу повідомляють про те, що до Мінську вже запрошені на інавгурацію деякі чиновники РФ, зокрема, держсекретар Союзної держави Росії і Білорусі Григорій Рапота, голова Ради федерацій РФ Валентина Матвієнко і губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов.

У середу, 23 вересня, в Мінську в районі Палацу незалежності і виставкового залу БелЕкспо, де проходять великі державні та міжнародні заходи, місцеві жителі помітили військові вантажівки і велику кількість силовиків. Люди припускають, що там готуються до таємної церемонії інавгурації Лукашенка. Лукашенко збираються провести таємну інавгурацію: в центр Мінська стягують силовиків Вибори в Білорусі відбулися 9 серпня. За даними Центрвиборчкому, Лукашенко здобув перемогу з 80,1% голосів. За його головного опонента Світлану Тіхановську свої голоси віддали 10,1% виборців. Після оголошення результатів виборів країну охопили акції протесту, які тривають донині.

Раніше повідомлялося, що Україна потрапила в "чорний список" Олександра Лукашенка, і білоруський президент звинуватив українську владу в сприянні дестабілізації ситуації в Білорусі.

ДЖЕРЕЛОnv.ua