Лукашенко оцінив можливість військового конфлікту з Україною: “Не дай Бог нам це ...“

Автор: Лобанова Єлизавета

Олександр Лукашенко в рамках своєї останньої прес-конференції заявив, що не хотів би, щоб між Україною і Білоруссю виник військовий конфлікт, і на щастя, він не бачить на сьогоднішній день з боку України такої загрози.

Лукашенко оцінив можливість військового конфлікту з Україною: “Не дай Бог нам це ...“ - today.ua

Навівши як приклад Польщу і Литву, які, побоюючись за власну безпеку на фоні масових протестів в Білорусі, нібито підтягли до кордону важку військову техніку, Лукашенко заявив, що Україна такого не зробить.

"Немає ще скажених в Україні людей, які б спробували силою вирішити якісь питання з Білоруссю, це по-перше. І питань таких немає, які треба вирішувати силою. Поляки підтягнули бронетанкові, Литва і Польща, ще якісь війська почали з Німеччини перекидати. Ми їм відповіли демонстративно. Не дай Бог з Україною нам це. Ви що? ", - сказав Лукашенко.

Білоруський лідер додав, що на сьогоднішній день немає можливості вирішувати питання військовим шляхом, особливо Україні та Білорусі. Лукашенко не заперечує, що йому не подобається той факт, що Україна вводить проти Білорусі санкції і заявив, що може закрити кордон для ввезення продукції з території України.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"І ви, Україна, проти нас санкції вводите. Слухайте, та прокиньтеся ви. Ви дивіться, щоб ми не закрили кордон для товарів з української території", - заявив Лукашенко на зустрічі з білоруськими та зарубіжними журналістами.

Нагадаємо, під час прес-конференції Олександр Лукашенко жорстко відповів Володимиру Зеленському за відмову визнавати його президентом Білорусі. Президент України напередодні заявив, що до обіймаючого посаду президента Білорусі буде звертатися без називання посади, а просто: Олександр Лукашенко.