Лукашенко назвав війну на Донбасі “непорозумінням”

1023
Лукашенко назвав війну на Донбасі "непорозумінням" - today.ua
Фото:d.digests.nhub.news

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав “непорозумінням” збройний конфлікт, що майже п’ять років триває на Донбасі. Таку оцінку подіям він надав під час сьогоднішньої зустрічі з Віктором Медведчуком.

Білоруський президент також наголосив, що підтверджує свою позицію про необхідність якнайшвидшого врегулювання конфлікту в Україні.

“Це непорозуміння (інакше не назвеш) треба закінчувати. Братські республіки, народи … Робимо нашим ворогам і суперникам подарунок своїми руками”, – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що йому важливо почути позицію Медведчука з приводу подій, які розгортаються в Україні.

“Для мене це важливо не тільки тому, що я особисто вболіваю за те, що там відбувається, але і тому, що це наша рідна Україна. Я і служив, багато разів бував там, та й не приховую, що мої давні корені сягають кудись туди, між Черніговом і Києвом. Ще основою всьому є і наші відносини з Україною. І на початку цього конфлікту, за нашими даними, а ми чітко вели облік, до 150 тисяч чоловік виїхали з України (до Білорусі – ред.). І ми надали їм рівні умови і права з нашими білорусами”, – розповів Лукашенко.

Також президент Білорусі акцентував, що для нього дуже важлива інформація Медведчука з приводу подій на сході України.

“Ви повинні мене якось зорієнтувати в цій ситуації”, – додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко прокоментував розмови про об’єднання Росії і Білорусі.

Також президент Білорусі заявив, що Росія може втратити “єдиного союзника на західному напрямку” через відсутність домовленостей щодо компенсації за податковий маневр у нафтовій сфері.

загрузка...