Лоліта збирається заміж в шостий раз

Відома російська співачка Лоліта Мілявська, яка розлучається зі своїм п'ятим чоловіком - тренером Дмитром Івановим, вже офіційно шукає нового претендента на своє серце. Зважаючи на свій багаторічний досвід, артистка висуває до кандидата вже конкретні вимоги. Лоліта шукає заможного чоловіка для спільного життя і шлюбу. Про це повідомляє Telegram-канал "НеМалахов".

Лоліта збирається заміж в шостий раз  - today.ua

"Я оголосила одну річ. Всім, хто заробляє менше за мене, не підходити. Всім, хто не реалізувався у житті, не підходити. Малолітніми теж не цікавлюся. Це одноразове задоволення, у мене цього було достатньо. Я вже виросла!", - сказала співачка.

55-річна Лоліта Мілявська знову вийшла на полювання, незважаючи на те, що розлучення може затягнутися. На цей раз обранцем Лоліти може стати заможний чоловік старший за неї.

З Дмитром Івановим Лоліта прожила близько дев'яти років. Про причини розлучення пара нічого конкретного не повідомляє. Але артистка не раз згадувала про те, що Дмитро жив за її рахунок. У співачки це вже п'яте розлучення в її біографії.

Лоліта збирається заміж в шостий раз

Раніше повідомлялося, що Дмитро Іванов хоче нажитися на своїй дружині, пропонуючи розповісти журналістам про стосунки зі співачкою за велику суму грошей, і це не дивлячись на те, що зірка протягом року фінансово забезпечувала його коханку.

ДЖЕРЕЛОglavred.info