Лоліта Мілявська пішла на сміливий крок: що співачка зробила зі своїм волоссям

Лоліта Мілявська, яка нещодавно позбулася від згубної звички куріння, зважилася на ще один кардинальний крок. Цього разу зірка вирішила змінити зовнішність і перетворитися в довговолосу красуню. У Лоліти і так досить довге волосся від природи, але вона звернулася до професіоналів, які зробили її ще гарнішою.

Лоліта Мілявська пішла на сміливий крок: що співачка зробила зі своїм волоссям - today.ua

На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала відео, в якому показує, як їй нарощують волосся. Детальний процес процедури зацікавив багатьох її підписників і Мілявська відповіла на всі питання, які їй почали задавати в коментарях. Як виявилося, подібну процедуру Лоліта проводить раз на 3 місяці. Це спрощує їй гастрольний графік. Адже тоді вона менше часу витрачає на підготовку до виступів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Після чудово проведеного відпустки, настає час «чищення пір'я» ☝?Почну зі зміни волосся)☝Як завжди, лише @HairSilk!! Незважаючи на численні пропозиції, навіть не думаю Вам змінювати!! Спасибі Каті Гордон @katyagordon, що познайомила мене з Вікою @viktoriahairsilk!!! Тепер всі тури не буду думати, що у мене на голові ?☝ Тільки Що в голові ✌ А там тільки зустріч з Вами ?❤

Публікація від Лоліта Мілявська (@lolitamilyavskaya)

«Поважаю вас за те що ви можете бути відкритою і сміливою!», «Лоліта, обожнюю Вас!», «Лола, ти супер! Так близько до народу, не те що деякі", "Лола в своєму віці так гарна, що їй тільки позаздрити можна. Нехай дивляться і облизуються, що таке щастя втратили", - написали фоловери.

Як відомо, Лоліта Мілявська після розлучення помітно погарнішала. Вона знову закохалася і перебуває зараз окрилена цим світлим почуттям.

Шлюборозлучний процес з п'ятим чоловіком співачки Дмитром Івановим ще не завершився, проте Лоліті це не заважає будувати своє особисте життя і, можливо, незабаром вона вийде заміж в шостий раз, чого не виключає.

Нагадаємо, нещодавно Лоліту Мілявську помітили в бізнес-залі аеропорту "Шереметьєво" у Москві в компанії таємничого незнайомця, який швидше за все і є тим самим коханим зірки. Разом вони відправилися на відпочинок до Ізраїлю.

Раніше Лоліта говорила в інтерв'ю про те, що після п'ятого розлучення вона хоче трохи відпочити від усього і поки не готова до нових стосунків.

ДЖЕРЕЛОjoinfo.ua