Лілія Подкопаєва розкрила подробиці своєї другої вагітності

Відома українська гімнастка, олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва у телепрограмі "Зірковий шлях" розкрила цікаві подробиці своєї другої вагітності та розповіла про стосунки з новим чоловіком.

Лілія Подкопаєва розкрила подробиці своєї другої вагітності - today.ua

Своє цікаве положення спортсменка не приховує, але говорить про вагітність дуже обережно.

"Всьому свій час, воно і так буде явно через ... Тому, знаєте, як бог дав такий подарунок, і ми дуже раді і з нетерпінням чекаємо зустрічі. Так що спасибі за привітання", – говорить спортсменка.

Останнім часом Лілія часто працює в США. Спортсменку запрошують туди проводити майстер-класи, і саме там вона познайомилася зі своїм теперішнім чоловіком, від якого зараз чекає на другу дитину.

Розповідаючи про свого нового обранця, спортсменка небагатослівна - щастя любить тишу, запевняє вона. Бізнесмен Ігор Дубинський – киянин і вже 25 років живе у США. Там він власник кількох компаній та інвестиційних проектів. Їх познайомили спільні друзі, і вже через півроку він зробив Лілії пропозицію.

Лілія Подкопаєва розкрила подробиці своєї другої вагітності

"Ви знаєте, я взагалі дуже щаслива людина. І я радію сонцю, я радію блакитному небу. Ми можемо бути щасливими незалежно від якихось моментів. Але насправді, якщо ти зустрічаєш свою людину, пазли склалися, енергетично підійшло. Слава богу, насолоджуйтесь, отримуйте від цього задоволення, цінуєте сьогоднішній момент", – розповідає Лілія про чоловіка.

Олімпійська чемпіонка також розповіла, що її діти дуже добре ладнають з Ігорем. Як відомо, Лілія Подкопаєва виховує двох дітей: прийомного сина Вадима та доньку Кароліну від шлюбу з бізнесменом Тимофієм Нагорним, з яким вона розлучилася в 2009 році.

Лілія Подкопаєва розкрила подробиці своєї другої вагітності

"Вони багато обговорюють і автомобілі, і технології. І зараз дуже багато обговорюють глобальне потепління, і Вадим цим дуже стурбований, тому що в школі про це багато говорять. І ось він приходить додому, ми спілкуємося і він багато розповідає. Ігор зі свого боку якісь приклади, доводи наводить. Є про що поговорити. Він радиться з якихось моментів. Це нормально. Просто нормальні людські стосунки. Я не кажу, що вони там повинні відчувати любов якусь, але повага і нормальне спілкування – все це присутнє", – пояснила спортсменка.

Раніше Лілія Подкопаєва дала інтерв'ю Катерині Осадчій у телепрограмі "Світське життя", після якого і заговорили про її вагітність.

Сало полезно для здоровья и фигуры в зимнее время – советы диетолога
Сало особенно полезно для организма в зимнее время года. Переваривая данный продукт, организм выделает много тепла и надолго сохраняет чувство сытости...
З шоу «Холостячка» вибув ще один учасник: Мішина побачила в ньому тільки друга
Шостий випуск реаліті-шоу «Холостячка» став останнім для ще одного учасника. Ксенія Мішина заявила, що бачить в цьому чоловікові лише друга, тому вирі...
Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння
Вітамін, який необхідний для живлення киснем волосяних цибулин, тим самим запобігаючи їх загибель, назвав відомий у Великобританії трихолог Філіп Кінг...
Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву
Популярна українська співачка Оля Полякова змінила імідж, зробила новий макіяж, зачіску, змінила колір очей за допомогою кольорових лінз. Виконавиця д...
Експерт розповів, на скільки реально зростуть пенсії українців в наступному році
Пенсії громадян України в наступному році будуть рости. Зокрема, в березні 2021 року мають бути проіндексовані всі пенсійні виплати. Однак цей приріст...