Today.ua
66584

Lifecell скасував “безкоштовні” хвилини всередині мережі

Зі вчорашнього дня, 5 червня, мобільний оператор Lifecell знизив вартість тарифу для пакета “Лайфхак” (на 25 гривень – до 150 грн.), а також розширив функціонал в пакетах “Хайп” і Platinum. Оператор дозволив користувачам вибирати обсяг включених в тарифні плани хвилин для голосових дзвінків.

У кожному з трьох пакетів є дві опції. Перша – “безлімітні” вихідні дзвінки всередині рідної мережі плюс невеликий обсяг голосового трафіку при викликах на інші українські номери. Друга – можна вибрати відразу ж 1-2,5 тис. хвилин, без різниці, на які номери абонент зателефонує.

До складу пакету “Хайп” з 5 червня увійде наступний функціонал (коштує 100 грн на чотири тижні; 7 ГБ):

Склад пакету “Лайфхак” (ціна за чотири тижні опустилася зі 175 грн до 150 грн; 20 ГБ):

Склад пакету Platinum (коштує 250 грн/4 тижні; 30 ГБ):

Компанія також вивела на ринок новий тарифний план “Інтернет Спека” (60 грн на 4 тижні). Він включає в себе 20 ГБ мобільного інтернету і 100 хвилин для голосових дзвінків на будь-які номери мобільного та фіксованого зв’язку в Україні.

Якщо абонент використовує всі гігабайти раніше, ніж закінчаться чотири оплачені тижні, то йому автоматично нарахують новий повний пакет послуг. Всі невикористані хвилини для розмов будуть зберігатися до кінця оплачених 4 тижнів.

Нагадаємо, раніше найбільші українські мобільні оператори Vodafone, Київстар і Lifecell назвали найпопулярніші тарифи серед своїх абонентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ