Лавров назвав умови, за яких Кремль обговорюватиме врегулювання ситуації на Донбасі

18
Лавров назвав умови, за яких Кремль обговорюватиме врегулювання ситуації на Донбасі - today.ua

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про готовність РФ обговорювати врегулювання ситуації на Донбасі і в “нормандському форматі”, але за умови дотримання домовленостей Тристоронньої контактної групи. Про це глава МЗС РФ сказав в коментарі російським журналістам.

“Ми готові зустрічатися в будь-яких конфігураціях, але не треба забувати, що ключовий механізм виконання мінських домовленостей – це контактна група – єдина платформа, на якій працюють спільно Київ, Донецьк і Луганськ за сприяння з боку Росії і ОБСЄ”, – сказав він.

За словами Сергія Лаврова, без досягнення домовленостей на базі контактної групи “прогресу в справі врегулювання ситуації на сході України не вийде”. У Кремлі також розраховують, що їм повідомлять підсумки зустрічей президента України Володимира Зеленського з міністрами закордонних справ Німеччини і Франції.

Нагадаємо, раніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував повернення другого президента України Леоніда Кучми до складу Тристоронньої контактної групи на Мінських переговорах по врегулюванню ситуації на Донбасі.

Зокрема, у Путіна заявили, що другий президент України Леонід Кучма – досвідчений політик, але успіх переговорного процесу щодо Донбасу у Тристоронній контактній групі в Мінську залежить від президента України Володимира Зеленського.

загрузка...