Лабораторія онлайн-бізнесу 2023: тенденції та виклики. Виступ СЕО InProject Богдана Мулика

Автор: Олексій Скубій

Сфера бізнесу в Україні активно розвивається навіть в умовах війни. Однак для удосконалення послуг, розширення мережі контактів та покращення робочих інструментів підприємцям потрібно постійно стежити за новими тенденціями і бути в курсі останніх подій. З метою обміну знаннями та практичним досвідом серед бізнесменів, digital-спеціалістів, засновників інноваційних стартапів в Україні щорічно відбувається міжнародна подія — Лабораторія онлайн-бізнесу 2023. 

Лабораторія онлайн-бізнесу 2023: тенденції та виклики. Виступ СЕО InProject Богдана Мулика - today.ua

Цьогоріч захід проходитиме у віддаленому форматі та об’єднає тисячі провідних фахівців з IT-cфери, топ-менеджерів, приватних підприємців та власників компаній. ЛОБ 2023 спрямована на налагодження комунікації, отримання нових навичок та натхнення для досягнення ще більших результатів навіть під час війни. Учасники події матимуть можливість послухати доповіді десятків спікерів — найкращих спеціалістів у цифровому бізнесі. Одним із промовців заходу є Богдан Мулик, CEO та засновник IT-компанії InProject.  

Що відомо про ЛОБ 2023 

Лабораторія онлайн-бізнесу 2023 — головна міжнародна подія в сфері підприємництва, яка щороку об’єднує бізнесменів, IT-спеціалістів, стартаперів, інвесторів та топ-менеджерів великих компаній. Протягом останніх шести років захід відвідали 23 200 учасників з понад 42 країн світу, серед яких 73 % були власниками своєї справи. За цей час на ЛОБ було представлено 14 000+ різних digital-компаній. Щорічно на заході виступають провідні спікери, які входять до списку топ-50 Forbes.  

Цього року ЛОБ вперше відбудеться в форматі онлайн і стане величезним джерелом з отримання нових знань та інструментів для розвитку бізнесу. Всі учасники зможуть навчатися у найкращих фахівців та водночас бути максимально залученими до загального дійства.  

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Основні цілі та завдання заходу 

Головною метою Лабораторії онлайн-бізнесу 2023 є створення унікальної інтерактивної платформи для обміну практичним досвідом, знаннями, інструментами. Також захід надає можливість інтенсивного навчання молодим підприємцям, які отримають робочий план розвитку від нуля до топової позиції своєї справи. Крім того, ЛОБ спрямована на налагодження нових контактів, розширення мережі партнерів та створення безпосередньої комунікації між підприємцем і замовником. Основним завданням події є розвиток та підтримка українського бізнесу в умовах війни та його масштабування на міжнародний ринок. 

Програма Лабораторії онлайн-бізнесу 2023 

Захід відбуватиметься 6–8 жовтня у вигляді інтерактивної студії із безпосереднім залученням учасників до всіх активностей. Програма ЛОБ розрахована на три дні і включає в себе доповіді та презентації провідних спеціалістів IT-сфери та власників великих компаній. Наразі свою участь підтвердили такі спікери: 

6 жовтня 

19:00 — Олесь Тимофєєв, засновник Genius.Space 

20:00 — Вадим Роговський, співзасновник і CEO 3DLOOK, партнер у Geek Ventures 

7 жовтня 

11:00 — Артур Міхно, CEO та співзасновник Work.ua 

11:30 — Ігор Івіцький, один із провідних експертів з Google-реклами у світі 

12:00 — Артур Мхітарян, засновник і CEO інвестиційно-девелоперської компанії TARYAN GROUP 

12:45 — Олександр Колб, засновник Promodo 

14:30 — Анастасія Сохіна, CEO та засновник компанії SOHINA GLOBAL 

15:00 — Олександр Слобоженко, засновник та CEO Traffic Devils 

16:30 — Dennis Yu, CEO у BlitzMetrics 

17:00 — Дмитро Волошин, співзасновник, CTO в Preply 

8 жовтня 

10:00 — Денис Волосов, власник агенції Люди.Digital та ком’юніті digital-людей THE / DVIZH 

10:30 — Дмитро Борисов, RESTORAT® 

11:00 — Богдан Мулик, СЕО InProject 

12:00 — Євгенія Святун, перша блогерка в Україні з REELS в 34 млн 

12:30 — Олесь Тимофєєв, засновник Genius.Space 

14:30 — Марк Марченко, CEO, засновник SENSAR Development 

15:00 — Іван Кришталь, співвласник компанії CHER’17 (у списку Next 250 від Forbes) 

16:30 — Олег Філішин, продюсер, підприємець, наставник зірок шоу-бізнесу, політиків, бізнесменів та популярних блогерів з питань медійності 

17:00 — Вікторія Тігіпко, засновниця венчурного фонду TA Ventures 

Лабораторія онлайн-бізнесу 2023: тенденції та виклики. Виступ СЕО InProject Богдана Мулика

Участь Богдана Мулика, CEO InProject 

В Лабораторії онлайн-бізнесу 2023 як спікер братиме участь Богдан Мулик, засновник та CEO IT-компанії InProject. Він молодий та амбітний керівник, який згуртував свою команду та стійко витримав перші місяці повномасштабного вторгнення. Також бізнесмен забезпечив комфортну та безперебійну роботу працівників, вивів діяльність компанії спочатку на довоєнний рівень, а потім піднявся не декілька щаблів вище.  

InProject — сучасна digital-агенція, яка створює якісні цифрові продукти, надає комплексні послуги з розробки програмного забезпечення та супутньої IT-інфраструктури, а також пропонує готові пакетні рішення для бізнес-завдань будь-якої складності. На ринку компанія успішно працює 6 років, має представництва в 7 країнах світу та здійснює діяльність за 12 напрямками. Штат InProject налічує 230 працівників — фахівців у сфері маркетингу, розробки, проджект-менеджменту та інших.  

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На ЛОБ 2023 Богдан Мулик виступить із доповіддю «Розвиток бізнесу в Україні під час війни». Він поділиться власним кейсом із організації роботи компанії та адаптації працівників до нових умов, розповість про облаштування та укомфортнення офісів, психологічну підтримку всіх співробітників. Також CEO InProject надасть відповідь на запитання, чи можна розпочати та вдало вести підприємницьку діяльність в умовах воєнного стану. 

Лабораторія онлайн-бізнесу 2023 є чудовою платформою для налагодження контактів, презентації бізнесу, пошуку партнерів та отримання нових знань, практичних кейсів і мотивації для подальшого руху вперед. Кожен спікер заходу ділиться своїм унікальним досвідом, чим робить значний внесок у розвиток українського бізнесу та його гідної презентації у світі.