Київстар відповів на позов Lifecell щодо завищених тарифів

752
Київстар відповів на позов Lifecell щодо завищених тарифів - today.ua

Мобільний оператор Київстар відповів на звинувачення свого конкурента Lifecell у зловживанні монопольним становищем. Згідно з позовом, поданим оператором мобільного зв’язку Lifecell до Антимонопольного комітету, завищені регіональні тарифи Vodafone і Київстар шкодять конкуренції на ринку. У прес-службі Kyivstar таке звинувачення вважають необґрунтованим.

“Абоненти мають право вибору по підключенню як тарифних планів, розроблених спеціально для регіону, в якому вони проживають, так і національних тарифних планів. Абонент, який підключив регіональний тарифний план, при виїзді за межі свого регіону буде обслуговуватися за умовами національних тарифних планів”, – повідомили в прес-службі.

Мобільний оператор Lifecell вимагає скасувати рішення Антимонопольного комітету від 3 жовтня 2018 року, яким не було встановлено в діях Vodafone і Київстар ознак зловживання домінуючим становищем.

У компанії Lifecell переконані, що Vodafone і Київстар навмисно не конкурують один з одним в регіонах, де кожен з них має суттєву перевагу (Vodafone — на сході, Київстар — на заході).

Мобільний оператор просить АМКУ врегулювати тариф по всій Україні та надати рекомендації щодо зниження тарифів конкурентів, орієнтованих на споживачів у галузях зі значною абонентською базою до рівня тарифів в інших регіонах.

Раніше Kyivstar нагадав своїм клієнтам про послугу “SMS-розсилки”, яка дозволяє через зручний web-інтерфейс оперативно відправити SMS-повідомлення клієнтам, партнерам і співробітникам.

загрузка...